




Твердопаливний котел Feniks серія А 12 кВт
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Твердопаливні котли Feniks призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких передбачена система центрального опалення, з використанням в якості палива деревини, дерев’яних відходів, тирсових або торф’яних брикетів, і кам’яного вугілля. Найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні вугілля.
Функціонування котла серії А передбачено тільки в режимі ручної подачі твердого палива.
Котел призначений для роботи в опалювальних системах з водяним контуром, які працюють під тиском не більше 0,2 МПа (2 кгс/см2) татемпературою теплоносія не більше 95 С.
Товщина стінки теплообмінника 5мм!

Строк гарантії розраховується від дати придбання товару та складає 3 роки (36 місяців).
Гарантія не розповсюджується на швидкозношувані матеріали:
- ущільнювачі дверцят;
- колосники;
- ізоляційну плиту дверцят та відбивач.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Феникс |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Каменный уголь, Бурый уголь, ДСП, МДФ |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем камеры сгорания | 46 л |
| Объем воды в котле | 32 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 124 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Механическое |
| Толщина стали | 5 мм |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 935 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 810 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
- Цена: 19 000 ₴





