

Твердопаливний котел Корді АТВ 50М (6 мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Твердопаливний котел Корді АОТВ 50 (з робочим тиском води 200 кПа) має теплообмінник зі сталі, призначений для опалення та забезпечення гарячою водою приватних будинків, квартир, офісів і споруд комунально-побутових завдань, обладнаних системами водного опалення площею до 530 м2.
Паливом для цього котла може бути вугілля кам'яний, антрацит, дрова.
Основу котла АОТВ 50 становить сталевий прямокутний теплообмінник, який складається з топки та триходового газохода. Водяна сорочка утворена між зовнішніми стінками теплообмінника, газоходом і топкою шахтно-шарового типу. Для ефективної роботи апарату в режимах малої тяги та потужності, у пристрої топки передбачені спеціальні отвори. На нижніх дверцятах є повітряна заслінка з болтом, яка механічно регулює кількість вторинного повітря, який подається в топку.
Всі моделі можуть комплектуватися механічним регулятором температури з ланцюжком і електронним блоком керування з вентилятором!
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1385 мм |
| Ширина | 742 мм |
| Глибина | 1166 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 245 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип котла | Класичний |
| Площа обігріву | 530 кв.м |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Об'єм камери згоряння | 160 л |
| Об'єм води в котлі | 96 л |
| Виробник | Корді |
| Потужність номінальна | 50 кВт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 375 кг |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стінки теплообмінника | 4 мм |
- Ціна: 67 000 ₴
